Insulation Plugs
Frame anchors
Polystyrene anchors
Plasterboard anchors
Universal anchors
Nail anchors
Standard anchors

O firmě

Začátek:

Společnost TRUHLÁŘ a spol., v.o.s. byla založena v roce 1990 a zahájila svoji činnost obchodováním se spojovacím materiálem.

   

Vývoj:

Společnost se postupně rozrůstala o další prodejny elektro a železářského sortimentu. Hlavním zaměřením vývoje firmy, ale zůstalo rozšiřování a zkvalitňování velkoobchodního prodeje hmoždinek, kotevní techniky a spojovacího materiálu. V roce 1993 začala výroba kovových prvků kotevní techniky. Zásadní změnu ve vývoji firmy určilo zahájení vlastní výroby širokého sortimentu plastových hmoždinek v roce 2000.

    

Současnost:

V září 2003 byla dokončena výstavba nového logistického a distribučního centra v Hlubočince – Praha východ. Přestěhování do nových prostorů v září 2003 blíže továrně na výrobu hmoždinek a balícímu středisku se snížily dodací lhůty a zkvalitnil zákaznický servis. Sklad s kapacitou 1.800 paletových míst, moderní kanceláře a maloobchodní prodejna zlepšují uspokojovat potřeby všech tuzemských i zahraničních zákazníků.

Všechny nové produkty jsou vyráběny dle současných světových trendů ve spojovacích systémech a v závislosti na poptávce po našich výrobcích.

V polovině roku 2006 byla dokončena nová výrobní a skladovací hala navazující na stávající velkoobchodní sklad a kanceláře. Propojení výroby a velkoobchodního prodeje výrazně ulehčí a zároveň urychlí vyřizování Vašich poptávek či objednávek.

Od 1.5.2013 se veřejná obchodní společnost TRUHLÁŘ a spol., v.o.s. změnila / transformovala na společnost s ručením omezeným - TRUHLÁŘ  a spol., s.r.o.

  

Budoucnost:

Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům velmi kvalitní výrobky za konkurenceschopné ceny s velmi krátkými dodacími termíny a kvalitním servisem. V posledních letech je pro naše zákazníky důležitou službou, že většinu zboží máme skladem a doručení po České republice jsme schopni zajistit do 24 hodin od objednání.

V plánu je další rozšiřování sortimentu plastových hmoždinek o nový typ rámové hmoždinky a dalších druhů talířových hmoždinek.

DOTACE

OP TAK Úspory energie I. Výzva

Číslo projektu: CZ.01.04.01/01/22_006/0000284

Snížení energetické náročnosti výrobního procesu ve společnosti TRUHLÁŘ a spol., s.r.o. - 1. projekt

Hlavním cílem předkládaného projektu je snížení celkové energetické náročnosti stávajícího provozu společnosti, potažmo pak výrobního procesu vstřikováním plastů v rámci výroby plastových dílů společnosti TRUHLÁŘ a spol., s.r.o., a to díky realizaci úsporných energetických opatření týkajících se snižování energetické náročnosti/zvyšování energetické účinnosti výrobních a technologických procesů, kdy dojde k nahrazení 2 ks stávajících energeticky náročných vstřikovacích lisů za nová, moderní a energeticky úsporná zařízení.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.OP TAK Úspory energie I. Výzva

Číslo projektu: CZ.01.04.01/01/22_006/0001436

Snížení energetické náročnosti výrobního procesu ve společnosti TRUHLÁŘ a spol., s.r.o. - 2. projekt

Hlavním cílem předkládaného projektu je snížení celkové energetické náročnosti stávajícího provozu společnosti, potažmo pak výrobního procesu vstřikováním plastů v rámci výroby plastových dílů společnosti TRUHLÁŘ a spol., s.r.o., a to díky realizaci úsporných energetických opatření týkajících se snižování energetické náročnosti/zvyšování energetické účinnosti výrobních a technologických procesů, kdy dojde k nahrazení 4 ks stávajících energeticky náročných vstřikovacích lisů za nová, moderní a energeticky úsporná zařízení.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.