Plastové hmoždinky
Chemické kotvení
Ocelové kotvy
Talířové hmoždinky

VÝROBA HMOŽDINEK


Jsme největším výrobcem plastových hmoždinek v České republice. V našem výrobním programu naleznete natloukací hmoždinky, standardní hmoždinky do plných materiálů, uzlovací/universální hmoždinky, rámové hmoždinky, talířové hmoždinky, izolační talířek, hmoždinky do sádrokartonu či polystyrenu a samozřejmě populární hmoždinky na platech. Vše ve velké škále velikostí a druhů.

Dalším sortimentem je kotevní technika, kde nabízíme chemické kotvy a příslušenství, ocelové kotvy, kotvy do sádrokartonu, průvlakové kotvy, narážecí kotvy, kotvy do pórobetonu ale také například lešenářská oka a turbo šrouby.

Naše hmoždinky jsou vyráběny z kvalitních prvotních materiálů, Polyamide PA6 (nylon) a Kopolymer PP za použití současných moderních technologických postupů.

Jsme rodinná firma s ryze českým kapitálem a na trhu působíme již od roku 1990. Od roku 2000 také úspěšně reprezentujeme naši společnost a Českou republiku na zahraničních veletrzích a výstavách. Úspěšně vyvážíme naše produkty do zemí EU i mimo ni již více jak deset let, se stále vzrůstající tendencí.

Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům velmi kvalitní výrobky za konkurenceschopné ceny s velmi krátkými dodacími termíny a kvalitním servisem. V posledních letech je pro naše zákazníky důležitou službou, že většinu zboží máme skladem a doručení po České republice jsme schopni zajistit do 24 hodin od objednání.